21/07/2024 21:07:38
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 21
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Lista Zgłoszeń
Ostateczna lista zgłoszeń

Klasa K1
1. Marcel Wałęsiński, Rafał Wałęsiński, Renault

Klasa K2
1. Patryk Dąbrowski, Waldemar Sajda, Fiat Punto
2. Michał Kołodziej, Wojciech Kołodziej, KIA
3. Cezary Kozłowski, Adrian Dobrzyski, Honda
4. Grzegorz Dybała, Małgorzata Dybała, Fiat Cinquecento
5. Paweł Goździk, Damian Nowak, Fiat CC
6. Michał Marszałek, Adam Troska, Fiat Punto

Klasa K3
1. Radosław Zarębski, Mirosław Wańdoch, Citroen
2. Agnieszka Korzeniowska, Agata Makomaska, Honda
3. Maciej Jędrych, Jakub Kubicki, Peugeot
4. Damian Najda, Mitsubishi Colt

Klasa K4
1. Łukasz Barszcz, Tomasz Kister, BMW e36
2. Rafał Cieślik, Rafał Dudek, Honda Civic Type-R
3. Mariusz Kaczmarczyk, Andrzej Pomianowski, FORD FOCUS ST
4. Krzysztof Kłósek, Piotr Kłósek, BMW 318Ti
5. Piotr Sasin, Dawid Kamiński, Toyota corolla
6. Bartłomiej Przybylski, Sławomir Rebkowiec, BMW
7. Łukasz Kuklis, Jakub Janowski, BMW E36
8. Jakub Gławęda, Wojciech Bugajalski, BMW 318TI

Klasa K5
1. Arkadiusz Błażejewski, Patryk Brola, Subaru Impreza GC8
2. Łukasz Spławski, Piotr Stacherski, Opel Corsa
3. Robert Wandzel, Natalia Banaszczyk, Audi S3
4. Dominik Perzanowski, Adam Wach, BMW
5. Dariusz Pierzchała, Przemysław Lemczak, Audi 90
6. Mateusz Kaczalski, Viktor Kovalchyk, VW Passat
7. Maciej Majczyna, ,Mitsubishi Lancer EVO VI
8. Piotr Niczyporuk, Adrian Drążek, Ford Fiesta ST
9. Łukasz Gałka, Krzysztof Zimnicki, Seat Ibiza
10. Arkadiusz Bednarek, , Renault Megane RS CUP
11. Łukasz Czeczot, Paweł Bandzarewicz, FORD FIESTA ST
12. Piotr Wypychowski, Jarosław Domarańczyk, Seat


Klasa Gość
1. Adrian Wichłacz, Błażej Szulc, Ford Fiesta PROTO
2. Mateusz Spławski, Łukasz Jurczak, Subaru
3. Marek Suder, Bartosz Janowski, Ford Escort WRC
4. Arkadiusz Tyc, Marek Kozdroń, Mitsubishi Lancer Evo X

angel_ dnia 24 lutego 2023 20:35:16 0 Komentarzy · 504 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009