Forum · Strona Główna · Galeria · Download · MOŁ i RSMOŁ 2014 · form26/04/2019 11:55:20
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 103
Najnowszy Użytkownik: ~Rzepek
Rajd Jesieni
W ostatni weekend w Tomaszowie Mazowiecki został zorganizowany dwudniowy Rajd Jesieni. W pierwszy dzień zawodnicy rywalizowali w kryterium nocnym rozgrywanym na ulicach miasta. Nawierzchnia asfaltowa, szybka i techniczna zarazem, zgromadziła bardzo dużą publiczność. W drugim dniu rozegranych zostało 5 odcinków specjalnych (mini oesów) poprzedzonych PKC-ami, o nawierzchni asfaltowej pokonywanych dwa razy.
MotoSportKlub był reprezentowany przez załogę Filipowski/Szawracki i pilota Radka Zarębskiego z kierowcą Wojtkiem Jagockim. Niestety błąd na kryterium nocnym pierwszej załogi całkowicie pozbawił ich szans na podium. Druga załoga wywalczyła trzecie miejsce tuz za dwoma Swiftami z Sieradza. Ale się nie poddajemy i walczymy dalej.

qba77 dnia 20 październik 2008 14:11:19 0 Komentarzy · 3277 Czytań · Drukuj
Rajd Tomaszowski
19 października grupa sędziów z naszego klubu brała udział w rajdzie jesiennym organizowanym przez Automobilklub Tomaszowski. Koledzy z Tomaszowa oddali nam do sędziowania dwa odcinki Sl-1 i Sl-2, które zawodnicy przejeżdżali dwukrotnie. Próby bardzo przyjemne pogoda również. Cała nasza 13 osobowa załoga spisała się bardzo dobrze. Szkolenia, które są organizowane w Klubie przynoszą rezultaty.

Gratulujemy Kolegom z Automobilklubu Tomaszowskiego kolejnej udanej imprezy.

rzadam dnia 20 październik 2008 11:39:55 0 Komentarzy · 2959 Czytań · Drukuj
Skłakda członkowska
NewsSkładka członkowska wynosi w naszym Klubie minimum (mile widziane większe wpłaty) 60 zł rocznie + 10 zł wpisowego dla nowych członków. Składka ta wynika z prostej kalkulacji 12 * 5 . czyli miesięczna składka wynosi 5 zł... i dlatego wszyscy nowo wstępujący członkowie mają szansę zapłacić w tym roku składkę proporcjonalna czyli każdy kto zapisze się we wrześniu zapłaci wpisowe 10 i składkę w wysokości 20 zł w październiku 10 + 15 ... itd. W przyszłym roku dla nowych członków będzie wyglądało to analogicznie. "Starzy członkowie" składkę roczna będą wnosili w całości bądź w dwóch ratach.

Zarząd
ŁZM "MotoSportKlub"

rzadam dnia 10 wrzesień 2008 08:19:24 3 Komentarzy · 4008 Czytań · Drukuj
Fotoradary
NewsFotoradary będą same odczytywać numery rejestracyjne i za pomocą sieci komórkowej przesyłać policji dane o kierowcy. Fotoradar sprawdzi, czy auto nie jest kradzione i czy jego właściciel nie jest poszukiwany listem gończym. Może także przekazać policji, ile razy kierowca został zatrzymany i za jakie przewinienia - podaje TVN24 za dziennikiem Polska.

System, który po wakacjach trafi w ręce polskiej policji, został wymyślony przez informatyków z jednej z polskich firm. Zasada jest prosta: komputer wyposażony w zaawansowane oprogramowanie odczytuje numery rejestracyjne, łączy się z policyjną bazą danych i sprawdza, czy kierowca nie jest poszukiwany. Gotowe raporty drogą radiową przesyła do radiowozu policyjnego.

Zdaniem twórców systemu, proponowane przez nich rozwiązanie to doskonała broń przeciwko kierowcom notorycznie łamiącym przepisy i złodziejom aut.
Ten system to przyszłość służb mundurowych - przytakuje inspektor Jacek Zalewski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Podobne urządzenia, oparte jednak o łączność światłowodową, już testowaliśmy i doskonale się w Warszawie sprawdziły. Brak pieniędzy sprawił, że nie zostały kupione..

To właśnie niższa cena ma odróżniać polska konstrukcję od podobnych systemów działających w innych krajach Europy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, całość oprogramowania ma kosztować około miliona złotych, a jedna kamera - od kilku do kilkunastu tysięcy za sztukę. Jeden tradycyjny fotoradar kosztuje ok. 50 tys. zł.Fishu

Fishu dnia 01 wrzesień 2008 08:06:29 0 Komentarzy · 5062 Czytań · Drukuj
KZK - Starowa Góra
NewsW niedziele 22 czerwca 2008 odbyła się szósta eliminacja w Konkursie Zręczności Kierowców o tytuł Mistrza Łodzi. Na krótkiej trasie, preferującej skrętne, małe auta, Motosportklub reprezentowało dwóch zawodników; Zdzisław Filipowski, Fiatem CC w klasie I, oraz Arkadiusz Kowalski Seatem Cordoba w klasie II. Filipowski wykręcił identyczny czas, jak zwyciężczyni klasy Lidia Barańska, aczkolwiek potrącony pachołek zepchnął Filipowskiego na 9 lokatę. W klasie drugiej bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Wojtanka w Hondzie CRX, osiągając jako jedyny czas poniżej 30s. Kowalski zajął 3 miejsce w klasie, zdobywając 6 cennych punktów do klasyfikacji rocznej. Zabrakło Wojtka Maciejewskiego, który walczy o punkty w klasie Gość. Mamy nadzieje, że następna KZK-a zgromadzi więcej kierowców Motosportklub

ExQ dnia 27 czerwiec 2008 16:07:58 3 Komentarzy · 6909 Czytań · Drukuj
Strona 43 z 44 << < 40 41 42 43 44 >
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwiCzłonkowie naszego klubu oddali już ponad:

44500 ml krwi

Reklama

ARTO


Czarnocin


Agro


Bachus


Lamar


pneumaster


Classiccars


Toyota


f1

Copyright © 2008-2009