Forum · Strona Główna · Galeria · Download · MOŁ i RSMOŁ 2014 · form19/08/2019 09:05:44
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 140
Najnowszy Użytkownik: ~Rzepek
Witamy
Witamy na stronie Łódzkiego Związku Motorowego "Motosportklub"

Kontakt:
Piotr Trześniewski tel. 695658456,
Krzysztof Kwapisz tel. 691721444,
e-mail biuro@motosportklub.pl

Konto bankowe ŁZM
Volkswagen Bank Polska S.A. 88 2130 0004 2001 0484 2654 0001

Nasz profil na Facebook-u

Formularz zgłoszeniowy do MOTOSPORTKLUBU

Regulamin Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup), oraz regulamin uzupełniający "II KJS Rajd Głowno"
Regulamin cyklu Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup) 2019.

Regulamin cyklu Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup) 2019


Regulamin uzupełniający Super Sprint "Bociany".

Regulamin uzupełniający "II KJS Rajd Głowno"

angel_ dnia 05 sierpień 2019 11:33:25 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
Wyniki Motosportklub DAY IV

angel_ dnia 30 maj 2019 14:22:28 0 Komentarzy · 90 Czytań · Drukuj
Regulamin Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup), oraz regulamin uzupełniający Super Sprint „Bociany"
Regulamin cyklu Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup) 2019.

Regulamin cyklu Rajdowego Pucharu ŁZM (z klasą Classic Cars Łódź Cup) 2019


Regulamin uzupełniający Super Sprint "Bociany".

Regulamin uzupełniający Super Sprint "Bociany"

angel_ dnia 19 kwiecień 2019 10:17:06 0 Komentarzy · 155 Czytań · Drukuj
Klasyfikacja Rajdowego Pucharu ŁZM 2018


angel_ dnia 17 grudzień 2018 22:18:15 0 Komentarzy · 357 Czytań · Drukuj
Wyniki KJS Czarnocin Rajd Niepodległości 2018
Wyniki:

Klasa K1
1 miejsce - Michał Adamczyk i Małgorzata Adamczyk
2 miejsce - Hubert Schabowicz i Łukasz Bracki
3 miejsce - Jacek Wasilewski i Hubert Kubielski

Klasa K2
1 miejsce - Paweł Kubacki i Jakub Kołakowski
2 miejsce - Łukasz Spławski i Katarzyna Spławska
3 miejsce - Łukasz Konarzewski i Konrad Kociołczyk

Klasa K3
1 miejsce - Marcin Srebrzyński i Samanta Przysiecka
2 miejsce - Zbyszek Pastusiak i Natalia Wahl
3 miejsce - Piotr Wypychowski i Krzysztof Trzeciak

Klasa K4
1 miejsce - Sebastian Szmyt i Emilia Jarecka
2 miejsce - Damian Tomaszewski i Tomasz Przysuszyński
3 miejsce - Mariusz Mokras i Konrad Jankowski

Klasa K5
1 miejsce - Bartosz Kowalski i Aleksandra Sobik
2 miejsce - Sebastian Podsiadlowicz i Andrzej Włodarczyk
3 miejsce - Wojciech Goździewicz i Marcin Madaliński

Klasyfikacja Generalna
1 miejsce - Bartosz Kowalski i Aleksandra Sobik
2 miejsce - Sebastian Podsiadlowicz/Andrzej Włodarczyk
3 miejsce - Wojciech Goździewicz/Marcin Madaliński



Pełne wyniki


angel_ dnia 17 grudzień 2018 22:15:02 0 Komentarzy · 403 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 44 1 2 3 4 > >>
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

44500 ml krwi

Reklama

ARTO


Czarnocin


Agro


Bachus


Lamar


pneumaster


Classiccars


Toyota


f1

Copyright © 2008-2009