19/04/2024 19:12:29
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 18
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | Karting

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na tradycyjny


Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 27/09/2011 19:49
Avatar Użytkownika cogonieznajom


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 17
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.03.11

Wiem, że jest wiele osób w Łodzi i okolicach, które chętnie wezmą udział w wyścigach gokartami a nie ma w Łodzi żadnej mniej lub bardziej oficjalnej ligi. Dodam, że jestesmy organizacją non profit i ten temat nie ma na celu reklamowanie się za free, tylko zainteresowanie forumowiczów naszą pasjąsmiley

Do rzeczy, jesteśmy świeżo po I Rundzie Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej, która odbyła się na torze w Porcie Łódź. Przewidujemy cały sezon na różnych torach (M1, Pojezierska, Port Łódź i tor Reventon w Zgierzu). Dla najlepszych puchary z grawerem na koniec sezonu. Koszta są nie wielkie a zabawa i emocje na najwyższym poziomie, więc jeżeli ktoś z Was drodzy koledzy chciałby wystartować w jednej rundzie, bądź w całym sezonie zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji:

www.facebook.pl/amatorskaligakartingowa

Z poważaniem
Arkadiusz Małecki


Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego napisz do mnie, mail: aro1@o2.pl
www.facebook.pl/arohiphop Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 27/09/2011 22:28
Avatar Użytkownika Kubus20


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 9
Data rejestracji: 25.07.10

Tak z czystej ciekawości... Jakie czasy kręciliście ostatnio??

Termin kolejnej rundy wrzucisz tu na forum? Może przyjedziemy ze znajomymismiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 28/09/2011 09:28
Avatar Użytkownika cogonieznajom


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 17
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.03.11

Wszystkie informacje (mały regulamin, punktacja, relację i galerię, oraz kalendarz rund) znajdziecie na Facebooku, na stronie którą podałem.

Następna runda jest 22 października w Porcie Łódź, ale zapisy już trwają.Wystarczy na naszej stronie kliknąć w ankiecie "Zdecydowanie tak!" w odpowiedzi na pytanie czy wystartujesz w 2 rundzie?
Nie przewidujemy udziału osób które w dniu zawodów stawią się na torze. Zapisy trwają do dnia poprzedzającego kolejną rundęsmiley Możliwe też zapisy na maila aro1@o2.pl jeżeli ktoś nie posiada konta na Facebooku.


Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego napisz do mnie, mail: aro1@o2.pl
www.facebook.pl/arohiphop Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 28/09/2011 09:29
Avatar Użytkownika cogonieznajom


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 17
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.03.11

Kubus20 napisał/a:
Tak z czystej ciekawości... Jakie czasy kręciliście ostatnio??


Ja byłem autorem najszybszego okrążenia i to był czas 30.70 - pamiętajmy jednak że to był mój pierwszy start w Porcie Łódź i czas wykręcony z 10 innymi zawodnikami na torzesmiley


Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego napisz do mnie, mail: aro1@o2.pl
www.facebook.pl/arohiphop Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 28/09/2011 19:03
Avatar Użytkownika KotLarry


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 562
Miejscowość: Tam, nie, nie tam... Tam...
Data rejestracji: 20.05.08

Czy wyścigi liczycie systemem port/reventon czyli klasyfikacja sprinterów,
czy może liczycie sumaryczny czas wyścigu każdemu zawodnikowi?


Pozdrawiam!
M.K.
2660640 Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 29/09/2011 17:30
Avatar Użytkownika w3rti


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Fajna opcja. Jak tylko będę mieć czas to na pewno się pojawię a jak będzie wolne miejsce to też wystartuje smiley
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 10/11/2011 09:44
Avatar Użytkownika cogonieznajom


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 17
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.03.11

Zapraszamy już 19 listopada od 15:00 na tor LeMans w Porcie Łódź. III Runda naszej Ligi, na starcie 36 zawodników (w tym jedna Pani).
Więcej info na:
facebook.pl/amatorskaligakartingowa




Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego napisz do mnie, mail: aro1@o2.pl
www.facebook.pl/arohiphop Wyślij Prywatną Wiadomość
RE: Amatorska Liga Kartingowa w Łodzi - zapraszam! - Dodane dnia 10/11/2011 09:45
Avatar Użytkownika cogonieznajom


Nagrody:
Brak
Member

Postów: 17
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 05.03.11

Na stronie również aktualna klasyfikacja, regulamin Ligi, oraz informacje o udziale/zapisach i galerie foto/wideo z rozegranych rundsmiley


Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego napisz do mnie, mail: aro1@o2.pl
www.facebook.pl/arohiphop Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009