18/05/2024 13:23:34
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Autor Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
angel_

Webmaster

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1958
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.06.08

Dodane dnia 10/10/2009 14:58
jak w temacie

Kucharowi padl silnik
2340312 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
KotLarry

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 562
Miejscowość: Tam, nie, nie tam... Tam...
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 10/10/2009 15:01
k..wa :/


Pozdrawiam!
M.K.
2660640 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 10/10/2009 15:35
Znowu... Ile można? A miało być tak pięknie i to Kuchar miał być 1 ;/ ahhh ... RSMP zaczyna wyglądać jak WRC czyli dominacja jednego ;/ Chociaż w tym sezonie walka była do końca...
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
krzysiekk

Admin

Avatar Użytkownika

Admin


Postów: 380
Data rejestracji: 01.03.09

Dodane dnia 10/10/2009 20:41
A wiecie czy w punktacji końcowej Kajto przeszedł Kuzaja? Bo tak licze i wychodzi mi że tak, ale nie mogę znaleźć nigdzie oficjalnego potwierdzenia.

pzdr
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
vivaldi

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 338
Miejscowość: Myślenice
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 12/10/2009 15:25
w3rti napisał/a:
Znowu... Ile można? A miało być tak pięknie i to Kuchar miał być 1 ;/ ahhh ... RSMP zaczyna wyglądać jak WRC czyli dominacja jednego ;/ Chociaż w tym sezonie walka była do końca...
a dlaczego się dziwisz ? Bryanowi należy się wielki szacun z podstawowego powodu --> mówią, że dobry kierowca to i na drzwiach od stodoły pojedzie. W pierwszym roku przyjechał nie znał dróg, nie znał kierowców i wygrał. Drugi rok nasze gwiazdki twierdziły, że wygrywa bo ma najlepsze auto to teraz wsiadł do teoretycznie najsłabszego i do tego w starej specyfikacji i ...... wygrał. Oznacza to , że aby było ciekawie i z walką to musi mieć stare auto żeby z nim powalczyć. A nasi cóż, klasyczne marudzenia : a że za mokro, a że za sucho, a że auto nie jedzie, a że jedzie. Początkowo byłem zły , że nie Polak ale stwierdziłem że Bryan przypomina śp.Janusza który jechał a nie dyskutował i wygrywał w cokolwiek wsiadł. Wg mojej oceny jedyny który może z nim rywalizować to Kajtek, bo chce mu się jechać a nie gadać. Tomek cóż ..... wywiad z cmokaniem i bezpieczne komentarze jak auto pozwoli, jak aura pozwoli, jak baletki nie będą ciasne. Kuzi .... najpierw niech opanuje emocje bo jak jedzie jest najszybszy ale częściej nie jedzie bo jest najszybszy chwilowo, taki nasz krajowy śp.Collin, albo podium albo rolka.
4219663 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bryan BOUFFIER mistrzem Polski
w3rti

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 266
Miejscowość: Zgierz
Data rejestracji: 26.09.09

Dodane dnia 12/10/2009 18:08
vivaldi napisał/a:
w3rti napisał/a:
Znowu... Ile można? A miało być tak pięknie i to Kuchar miał być 1 ;/ ahhh ... RSMP zaczyna wyglądać jak WRC czyli dominacja jednego ;/ Chociaż w tym sezonie walka była do końca...
a dlaczego się dziwisz ? Bryanowi należy się wielki szacun z podstawowego powodu --> mówią, że dobry kierowca to i na drzwiach od stodoły pojedzie. W pierwszym roku przyjechał nie znał dróg, nie znał kierowców i wygrał. Drugi rok nasze gwiazdki twierdziły, że wygrywa bo ma najlepsze auto to teraz wsiadł do teoretycznie najsłabszego i do tego w starej specyfikacji i ...... wygrał. Oznacza to , że aby było ciekawie i z walką to musi mieć stare auto żeby z nim powalczyć. A nasi cóż, klasyczne marudzenia : a że za mokro, a że za sucho, a że auto nie jedzie, a że jedzie. Początkowo byłem zły , że nie Polak ale stwierdziłem że Bryan przypomina śp.Janusza który jechał a nie dyskutował i wygrywał w cokolwiek wsiadł. Wg mojej oceny jedyny który może z nim rywalizować to Kajtek, bo chce mu się jechać a nie gadać. Tomek cóż ..... wywiad z cmokaniem i bezpieczne komentarze jak auto pozwoli, jak aura pozwoli, jak baletki nie będą ciasne. Kuzi .... najpierw niech opanuje emocje bo jak jedzie jest najszybszy ale częściej nie jedzie bo jest najszybszy chwilowo, taki nasz krajowy śp.Collin, albo podium albo rolka.


Ja się nie dziwię, że wygrał. Ogólnie jest najlepszy w stawce, ale wolałbym żeby na najwyższym stopniu podium stanął ktoś kto na szybie swojego auta ma biało-czerwoną flagę. Może za rok ktoś z naszych pokaże, że nasi kierowcy też są nieźli...
5976717 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009