18/05/2024 12:46:21
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 10:47
no to mam nadzieje ze cos sensownego ustaliciesmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 10:51
widzę, że to chyba jakaś grubsza sprawa
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
diR

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 41
Data rejestracji: 14.01.09

Dodane dnia 01/04/2009 11:54
uysy napisał/a:
a może oczekiwali, że pilot raczy zjawić się bliżej i podac kartę? Wszyscy sędziowie znają interpretację mety lotnej i wątpię żeby którykolwiek zawracał sobie głowę patrzeniem na osie smiley


trudno było to jednoznacznie wyczuć ( nie pamiętam niestety na którym SL wdałem się w niepotrzebną polemikę, ale pamiętam, że Sędzia twardo twierdził, że właśnie między osiami, zaś kary pewnie nie wpisał ) dlatego teraz będę dyktować komendę PODJEDŹ BLISKO DO SĘDZIEGO I JESLI TRZEBA PRZEJEDŹ LINIĘ METY STOP ;-)
Edytowane przez diR dnia 01/04/2009 11:54
mrrally.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
mozik

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 14
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 02.02.09

Dodane dnia 01/04/2009 12:43
Tak sobie siedze, śledze i czytam. smiley Narazie jedna rzecz jaka wyszła z tego postu to bicie piany. smiley Czy jest tu jakiś modeerator? Przymnknąć temat do rozwiązania sprawy. Bo po co tylko sobie wszyscy mają ciśnienie podnosić. Czubeczek poinformował... choć mógł to zrobić łągodniej smiley ... teraz tylko wszyscy grzecznie poczekają na rozwiązanie i już. Wilk syty i owca cała.

Pozdro


www.moto-studio.enetia.pl
www.forum.stormriders.pl
www.stormriders.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Qubczyk

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 9
Data rejestracji: 14.03.09

Dodane dnia 01/04/2009 15:47
Śledzę ten wątek i c bardziej zaczyna mi on przypominać piaskownicę, w której bawią się małe dzieci i krzyczą jak jedno drugiemu zabierze ukochaną zabawkę.

Albo pisze się o co chodzi, albo nie sieje się zamętu tak jak tutaj jest. Powiedzcie o co chodzi to może też siępodłączę pod ten cały dym, bo widzę, że atmosfera sprzyja takim działaniom.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: PODZIĘKOWANIA
djwheele

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 117
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 05.11.08

Dodane dnia 01/04/2009 18:45
Jako kierowca załogi MRRALLY chciałem serdecznie podziękować Tym którzy doprowadzili do ukazania się na stronie głównej komunikatu:

"W związku z falą krytycznych uwag zarząd ŁZM MOTOSPORTKLUB-u podjął decyzje o zaprzestaniu organizacji imprez motorowych."

Wyć mi się chce, że we własnej piaskownicy, we własnym podwórku znajdzie się zawsze ktoś, kto musi chęci innych rozpieprzyć w drobny mak. Nie rozumiem, nie chce zrozumieć takiego zachowania.
nie wiem jak nazwać sytuację którą rozpętał czubeczek, ale mogę nazwać ją tylko: ELEMENTARNY BRAK POSZANOWANIA PRACY TYCH, KTÓRZY NIE ZAWINILI A WŁOŻYLI W RAJD SERCE I MNÓSTWO CHĘCI

AKŁ nie robi niczego, sra na Nas w sposób widoczny i zdecydowany, nie organizuje pół KZK. Ci ludzie, mieli paczkę, mieli ekipę plany i chęci. Spieprzyliście sprawę, kłócąc się piorąc brudy na zewnątrz. Od tego są zebrania i wyjaśnienia.

Ciekawi mnie tylko, gdzie teraz będziemy jeździć i co teraz będziemy robić. Ganiać się po ulicach? czy po polach ? Nielegale? czy porzucimy wszystko w pizdu.

Gratuluje doprowadzenia do takiej sytuacji.

Nie było potrzeba wiele chęci, by móc sprawę załatwić po ludzku, a tak jak u kononowicza - NIE BĘDZIE NICZEGO.

Ja też mam zastrzeżenia co do wyników, ale nie biegam i krzyczę, że mnie oszukali. Wyjaśnię sprawę po cichu, spokojnie, bez nerw.

Marcin


MRRALLY
http://mrrally.cba.pl/
Edytowane przez djwheele dnia 01/04/2009 18:47
1482755 http://mrrally.cba.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 18:49
Jedno wyjaśnienie - Sylwek nie jest członkiem motosportklubu - to zawodnik AKŁ
Marcin - jak sie jorgniesz o co 5 to daj znać smiley (post jest prześliczny więc tu zostanie)


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
djwheele

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 117
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 05.11.08

Dodane dnia 01/04/2009 18:51
uysy napisał/a:
Jedno wyjaśnienie - Sylwek nie jest członkiem motosportklubu - to zawodnik AKŁ
Marcin - jak sie jorgniesz o co 5 to daj znać smiley (post jest prześliczny więc tu zostanie)


no nie gadaj smileysmileysmiley ze to byl wkret ... bo dlugo sie zastanawialem nad tym .... ale nie wierzylem, ze tak mocno mozecie pojechac smiley
jezeli tak to jestem albo ta wersja szczerbata -->,

ale nie wierze Wam smiley ze tak mozecie wkrecic smiley


a JEZELI TO NAPRAWDĘ PRIMA APRILIS to komuś JAJA URWĘ smileysmiley


____________________________________________

dobra widziałem ...
jestem


MRRALLY
http://mrrally.cba.pl/
Edytowane przez djwheele dnia 01/04/2009 18:56
1482755 http://mrrally.cba.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 18:55
djwheele napisał/a:
Ja też mam zastrzeżenia co do wyników, ale nie biegam i krzyczę, że mnie oszukali. Wyjaśnię sprawę po cichu, spokojnie, bez nerw.

Marcin

to akurat nie do przeskoczenia, To twój pilot mnie męczył telefonami wciąż i chwała mu za to bo po to publicznie numery podałem... Sprawa szykany na SL5 jest prosta - byłem tam i widziałem.
Aha... i nie pisz, że po cichu będziemy wyjaśniać bo powiedzą, że następna mafia smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 18:57
djwheele napisał/a:


a JEZELI TO NAPRAWDĘ PRIMA APRILIS to komuś JAJA URWĘ smileysmiley


____________________________________________

dobra widziałem ...
jestem


Spoczko, mnie też nabrali smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 21:17
Pragnę oficjalnie i z całego serca przeprosić wszystkie załogi przestrzegające regulaminu za to, że zostały ewidentnie skrzywdzone. Jestem tego świadomy i dołożę wszelkich starań by taka sytuacja nie miała nigdy więcej miejsca, szczególnie w imprezach firmowanych moim nazwiskiem
Postaram się osobiście naprawić wszelkie krzywdy (pewnie mi sie nie uda ale będe próbował) bo rozumiem frustrację.
Sylwek i Robert - Brawo! pokazaliście, że chcecie coś robić dla tego sportu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
rzadam

Admin

Avatar Użytkownika

Admin


Postów: 255
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 21.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 22:16
Yoda napisał/a:
uysy napisał/a:
Pragnę oficjalnie i z całego serca przeprosić wszystkie załogi przestrzegające regulaminu za to, że zostały ewidentnie skrzywdzone. Jestem tego świadomy i dołożę wszelkich starań by taka sytuacja nie miała nigdy więcej miejsca, szczególnie w imprezach firmowanych moim nazwiskiem
Postaram się osobiście naprawić wszelkie krzywdy (pewnie mi sie nie uda ale będe próbował) bo rozumiem frustrację.
Sylwek i Robert - Brawo! pokazaliście, że chcecie coś robić dla tego sportu.


Ja się dopisze i podpiszę pod tym.

Jszcze raz potwierdzę swoje : SĄ WŚRÓD UCZESTNIKÓW TACY CO CHCĄ BYĆ ZAWODNIKAMI i to po nich widać - oby coraz więcej takich załóg.

i ja podpisze sie pod tym obiema rekami ... i dołaże wszelkich starań zeby tak sytuacje nimiał nigdy miejsca ...
Dziekuje wszystkim uczestnikom przestrzegających regulaminów i wszelkich norm ... za ich sportową postawe...


Adam
rzadamm 2003074 rzadam Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
cycek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 14
Miejscowość: Płock
Data rejestracji: 09.03.09

Dodane dnia 01/04/2009 22:23
Ten prima aprilis to wam wyszedł! to trzeba przyznaćsmiley

Słuchajcie moj punkt widzenia jest taki. niewiem czy były jakieś wałki czy nie, czy zcasy mi wpisywali faktyczne czy były przekrecane.... Ja nie walcze o to żeby za wszelką cene wygrać!! Ja sie ciesze ze wziołem udzil w tej imprezie możne sie zawsze o coś przyczepić. momentami myślałem że wykreciłem całkiemm dobry czas o okazywało sie ze dostawałęm ostra baty ... ale cóż nie zasłaniam sie dziurami czy słabym sprzętem tylko poprostu może nie mam jeszcze tyle doświadczenie i umiejętności!
Ciesze sie bo była to fajna zabawa świetny trening, dużo nauki i doświadczenia. a wynik i błedy organizacyjne odstawmy na bok bo to nie o to chodzi aby sie kłucić... Myśle ze na poziomie KJS zbieranie doświadczenia dla nas jest lepsze niz stanie na podium.
Generalnie ja dziękuje ze swojej strony i oby dozobaczenia

Pozdrawiem Tyc Arek załoga nr 9
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 02/04/2009 00:08
serdeczne podziękowania za miłe słowa , naprawdę jest mi bardzo miło że jednak są osoby które widzą i doceniają nasze zachowanie NA KJS jak i PO KJS. myślę że większa liczba osób przekona się , że post który napisałem i działania które podjąłem z Robertem to nie po to by komuś zaszkodzić , a po to by coś zmienić i poprawić.
ZE WZGLĘDU NA PÓŹNĄ JUŻ DZIŚ PORĘ , NIE NAPISZĘ DZIŚ WYTŁUMACZENIA , ALE TAK JAK OBIECAŁEM W NAJBLIŻSZYCH DNIACH TO UCZYNIĘ , ŻEBY WSZYSCY MIELI ŚWIADOMOŚĆ O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI.

jeszcze raz dzięki


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
djwheele

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 117
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 05.11.08

Dodane dnia 02/04/2009 07:46
a ja nadale podtrzymuje ze jestem

aaaaa czuje sie wspaniale ze jako jedyny lyknalem scieme z koncem motosportklubu .... kuzwa zawsze bylem wyjatkowy smileysmiley


MRRALLY
http://mrrally.cba.pl/
1482755 http://mrrally.cba.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 02/04/2009 09:55
djwheele--uwierz mi że nie jako jedynysmiley


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 02/04/2009 21:13
No i po zebraniu.

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować wszystkim przybyłym osobom, a zwłaszcza przedstawicielom ŁZM Motosportklubu oraz członkom Zarządu AKŁ za przybycie na to spotkanie i wzięcie udział w dyskusji.

Obiecałem publicznie wszystkim wyjaśnić powód jego zwołania, więc to czynię.

Otóż na drugi dzień po KJS-ie dowiedziałem, że przed ogłoszeniem wyników prowizorycznych, wśród członków Zespołu Sędziowów Samochodowych rajdu odbyła się zażarta dyskusja, której efektem było anulowanie zdecydowanej większości kar nałożonych przez sędziów poszczegółnych prób na uczestników zawodów. Dodam, iż kary te były oficjalnie wpisane w protokoły sędziowskie, więc nie było to jakieś tam "widzi mi się" sędziego, lecz oficjalne stanowisko osoby odpowiedzilnej za próbę. Niestety wyniki końcowe KJS-u nie uwzględniały tych kar co uznałem za niedopuszczalne.

W związku z tym nagłośniłem całą sprawę i zwołałem to zebranie w celu dowiedzenia się dlaczego tak postąpiono. Myślę, że wielu z was też to interesuje.

Nie będę tutaj opisywał każdej sytuacji z osobna. Powiem tylko tyle, że kary te zostały anulowane osobiście, na wyraźne polecenie, przewodniczącego ZZS-u. Nadmienię, iż odbyło się to przy ostrym sprzeciwie innych członków. Na nasze pytania dlaczego, usłyszeliśmy ciąg interpretacji regulaminu argumentujących taką decyzję. Oczywiście z taka interpretacją określonych sytuacji można się zgodzić lub nie. Ocenę tą pozostawiam każdemu z osobna. Chciałem jeszcze wyjaśnić, iż część kar (stosunkowo niewielka) została anulowana w powodu błędu jednego z sędziów, który oficjalnie się do niego przyznał i serdecznie za to przeprosił. Rozumiem to, niemyli się tylko ten co nic nie robi. Dla mnie taka postawa rodzi szacunek. Na koniec, w ramach swojej wiedzy (nie przeglądaliśmy zapisów protokołów sędziowskich), podaję sytuacje za które nałożono pierwotnie kary:

1. Spóźnienie na BK.

2. Cofanie w strefie bez zgody sędziego

3. Zdejmowanie kasków w strefie

4. Korzystanie z pomocy osób trzecich poza strefą serwisową

5. Skrócenie sobie otaśmowanej drogi w celu uzyskania korzyści czasowej

6. Niesportowe zachowanie

Moim zdaniem wniosek z tego całego zamieszania jest taki, iż regulaminy są mało precyzyjne i wymagają wprowadzenia wielu dodatkowych definicji i kar, ponieważ część uczestników próbuje, żywię nadzieję, że jednak nie było to celowe działanie, a jedynie przypadek i brak wiedzy, wykorzystywać luki w regulaminie.


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Paladinus

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Ruda Pabianicka
Data rejestracji: 31.01.09

Dodane dnia 02/04/2009 22:14
Pkt 5. jest najlepszy
Moim zdaniem wniosek jest taki, że za niesportowe zachowanie (no, może za drugim razem - bo może się sędziemu zdarzyćnadinterpretacja) powinien być ban dla załogi na cały sezon.




Różnica między efektownością i efektywnością to więcej niż jedna litera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 04/04/2009 02:04
Paladinus napisał/a:
Pkt 5. jest najlepszy
Moim zdaniem wniosek jest taki, że za niesportowe zachowanie (no, może za drugim razem - bo może się sędziemu zdarzyćnadinterpretacja) powinien być ban dla załogi na cały sezon.





jesli chodzi o pkt. nr.5 to prostym słowem mówiąc:
podczas szkolenia nas na sędziów za takie coś dałbym wykluczenie z KJS (ja i wielu innych sędziów)---nie pojechanie trasy zgodnie z wytyczoną próbą.


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
szary

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 25.01.09

Dodane dnia 04/04/2009 12:23
A tak z ciekawości spytam, na której próbie to było możliwe ?


1644852 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009