18/05/2024 12:46:00
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 1 z 3 1 2 3 >
Autor ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 30/03/2009 23:28
...... a jednak , wszystko fajnie cacy--i jest problem. :-?
jestem strasznie wkur.... tym co dziś się dowiedziałem , i dlaczego tak , a nie inaczej to wszystko wyglądało!!!
rozczarowanie to za mało powiedziane po tym co się dowiedziałem .
dlaczego ja rozje..... sobie auto żeby w jakimś stopniu przestrzegać regulamin który w tego typu imprezach jest stworzony po to żeby wszystko przebiegało0 sprawnie itd. a inni mają to w du.. i jest ok.????????????
wiem już chyba że jednak nie jest to wina organizotorów , a osób trzecich więc nie odpuszczę tego!!!!!!!!

Dziś zażądałem zebrania i to zebranie (zastało mi to obiecane) się odbędzie w takim terminie jak to tylko będzie możliwe. jeśli do tego nie dojdzie to całą sprawę nagłośnie , ale wolał bym tego nie robić ze względu dla dobra być moze obu klubów. Wierzcie mi nie robię tego żeby komuś zaszkodzić , ale po0 to żeby drugi raz takie coś nie miało miejsca.
To jest kór...... nie do pomyślenia żeby robić takie wałki..... w imprezach typu MOŁ , to po co je w ogóle robić . Róbmy nielegalne spotkania i będzie ok.
Albo się wymaga czegoś i się tego przestrzega , albo ma się to w dupie oi jest wolna amerykanka i każdy ma równe szanse bo wie na czym stoi.

Przepraszam organizatorów za to ze podejżewałem ich o zaniedbania , ale mam nadzieję że wkrótce się wszystko wyjaśni--- JA NA PEWNO TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Zamieszczam ten tekst na obu forach żeby wszyscy mieli świadomosc tego co zamierzam zrobić , nic nie ukrywam , i chcę żeby to samo się tyczyło w drugą stronę.


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Qubczyk

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 9
Data rejestracji: 14.03.09

Dodane dnia 31/03/2009 00:02
Można wiedzieć o co dokładnie chodzi??
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 31/03/2009 00:28
przepraszam ale obiecałem że tego nie zrobię dopóty , dopóki nie wyjaśnie sobie kilku spraw na tym zebraniu...więc...



Edytowane przez czubeczek1 dnia 31/03/2009 00:30
4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 03:08
To po co cokolwiek piszesz?
Nasmarowałeś stek bzdur argumentując je niechęcią argumentowania... Brawo! Tylko dla zasady nie usunę tego postu....



Edytowane przez dnia 31/03/2009 04:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 31/03/2009 07:14
uysy napisał/a:
To po co cokolwiek piszesz?
Nasmarowałeś stek bzdur argumentując je niechęcią argumentowania... Brawo! Tylko dla zasady nie usunę tego postu....



naucz sie czytać posty do końca....
na samym końcu jest takie coś jak P.S. i tak napisałem dlaczego to wogóle napisałem.........


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 31/03/2009 08:29
Moim zdaniem najpierw sie wyjasnia sprawe a pózniej sie robi rozpierduche bo zawsze niesmak zostajesmiley i jest to sranie do własnego gniazdasmiley
Edytowane przez qba77 dnia 31/03/2009 08:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Badi

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 14
Data rejestracji: 23.03.09

Dodane dnia 31/03/2009 08:47
Czubeczku jak zaczynasz kogoś oskarzac o coś to powiedz coc kaman, bo tak to ja tez moge cos zarzucic ktos sie zapyta oco chodzi, moze tez inni sa w cos zamieszani...

pozatym najpierw załatwia sie to we własnym gronie a nie od razu na forum i robi sie bałagan...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 09:47
Ja jestem za przejrzystością więc pozwolę na forum. Byle nie w takiej formie.
generalnie http://www.youtube.com/watch?v=xr_tDjGHSS4


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 31/03/2009 13:37
a co sie wogóle stało ?
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Paladinus

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Ruda Pabianicka
Data rejestracji: 31.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 18:40
qba77 napisał/a:
...i jest to sranie do własnego gniazdasmiley

Bez przesady. Takimi hasłami się w tym kraju (niestety) maskuje większość przekrętów... A co się stało wyjaśnijcie na zebraniu i ew. napiszcie na forum dwa słowa wyjaśnienia dla ogółu.


Różnica między efektownością i efektywnością to więcej niż jedna litera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
piotrek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 65
Data rejestracji: 29.10.08

Dodane dnia 31/03/2009 19:15
dokladnie paladinus.... byl problem, byl jakis spor trzeba bylo go rozwiazac a nie zlekcewazyc i teraz mowic ze ktos s... do waszego gniazda



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Paladinus

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Ruda Pabianicka
Data rejestracji: 31.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 19:48
jegobra napisał/a:

Jak jest coś nie tak to najpierw wyjaśnia się to w gronie samych zainteresowanych stron


Na forum jak widzę wszyscy zainteresowani.
Poza tym nikogo nie oskarżono, jest tylko informacja, że były jakieś nieprawidłowości.


Różnica między efektownością i efektywnością to więcej niż jedna litera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
diR

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 41
Data rejestracji: 14.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 22:38
ja zauważyłem tylko, że niektórzy Sędziowie po mecie lotnej oczekiwali, że autko podjedzie do mety stop, zatrzymując się na linii mety ( między osiami ) - w jakim celu pytałem się w duchu... ;-)
mrrally.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 22:44
a może oczekiwali, że pilot raczy zjawić się bliżej i podac kartę? Wszyscy sędziowie znają interpretację mety lotnej i wątpię żeby którykolwiek zawracał sobie głowę patrzeniem na osie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 31/03/2009 23:20
Niektórzy piszą jakby nieznali pasibrzucha Sylwka smiley Przecież najpierw trzeba zrobić awanturę, co by się coś działo, a dopiero potem będziemy myśleć jak się bawić smiley Cały Sylwek...do awantury pierwszy smiley


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 23:28
Zabolxp napisał/a:
Niektórzy piszą jakby nieznali pasibrzucha Sylwka smiley Przecież najpierw trzeba zrobić awanturę, co by się coś działo, a dopiero potem będziemy myśleć jak się bawić smiley Cały Sylwek...do awantury pierwszy smiley

Rajd bez awantury się nie liczy
rozmawiałem z Sylwkiem - wiem o co 5, to nie nasza sprawa choć wyciągniemy wnioski i z tego.
Sylwek jak zwykle źle się wypowiedział. powinien zapytać tak: (ja też pytam) jak się czują załogi nieprzestrzegające regulaminu wobec załóg (czasem jadących 1szy raz) które potrafiły wstać godzine wcześniej by stawić się na BK1a, potrafiły pytać sędziów zamiast grać megarajdowców, potrafiły jechać i powiedzieć dobre słowo zamiast się wykłócać o punkty i marudzić na dziury... Odpowiedzi nie oczekuję.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 00:25
Yoda napisał/a:
A ty jak zwykle nic nie wiesz ale Takieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee posty piszesz i jak Cie Sylwek nie zbierze za to ........

Wiem o co chodzi w sprawie, nie wiem o co chodzi Tobie z "takim" postem smiley Sylwek mnie kocha, więc wybaczy smiley


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 02:22
Zabolowi utne jaja , yesego zapisze do AA , a sam będę ppisał co będę chciałsmiley , skoro moim zdaniem coś było nie tak to chcę to wyjaśnić.
Rozmawiałem z kilkoma załogami , i wielu ludzi ma zastrzeżenia do tego samego co ja - tylko ja potrafię to powiedzieć głośno , a nie gadać za plecami. Powiedziałem że sprawę wyjaśnie więc wyjaśnie , i myślę że to nie ja będę musiał napisać do tego wyjaśnienie na forum tylko np. Kierownik rajdu , czy tam jeszcze ktoś kto jest kompetentny do tego rodzaju sprawy.
JEŚLI CHODZI O MOJĄ OSOBĘ TO PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW MOIM ZDANIEM BYŁY NIEPRAWIDŁOWOŚCI , ALE SKORO NIKT NA TO NIE ZWRÓCIŁ UWAGI , TO I JA TEŻ PRZYMKNĄŁEM OKO, NATOMIAST NA 2 DZIEŃ DOSTAŁEM KILKA TEL. ŻE TYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI JEST DUŻO WIĘCEJ , I NA TO JUŻ OKA NIE PRZYMKNĘ , NIE W TAKIEJ IMPREZIE JAK ELIMINACJA MOŁ , nAPISAŁEM NA FORUM TYLKO TROCHĘ BO WŁAŚNIE NAJPIERW CHCĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ O CO KAMAN , A DOPIERO PÓŹNIEJ WYJAŚNIAĆ OSOBOM KTÓRE PODOBNO NIC NIE ZAUWAŻYŁY.

QBA-nie zapominaj że jedna część awantury jest spowodowana Twoją osobą , rozmawialiśmy nawet o tym , więc nie pisz takich bzdet że nie wiesz o co chodzi!!!!.........bo naprawdę zacznę myśleć że próbujesz (jako współorganizator tej imprezy coś zatuszować)

PIOTREK--dziwię się też Tobie , jako członek AKT , jako zawodnik startujący od dłuższego już czasu w KJS , jako człowiek z takimi planami jeśli chodzi o dalsze starty--nie zauważyłeś niczego??????? czy może nie chciałeś zauważyć , a może też coś masz na sumieniu??? - bo jak do tej pory to ograniczasz się tylko do narzekania że były za duże dziury , że nie było pucharów i że zupa była za słona itp.


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 09:04
nic nie mam do ukrycia, a napisałem oczyms inny ze najpierw porozmawiaj dlaczego ztak sie stało z władzmi rajdu a póznie pisz,
co do mojej osoby i wypowiedzi, na odprawie wszyscy wiedzieli to samo do wszystkich mówiłem to samo, a jednak jedni jechali po drodze a inni cwaniakowalismiley i na to nic nie poradze,
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ROZCZAROWANIE PO PODDĘBICACH
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 10:28
QBA--bo zaraz pojade do Twoich rodziców na skargęsmiley

WŁAŚNIE PO ROZMOWIEM Z WŁADZAMI ŁZM , JAK I DYREKTROREM REAJDU , NIE CZEPIAM SIE O NIEDOCIĄGNIĘCIA NA RAJDZIE MOTOSPOTRKLUBU , TYLKO ZWOŁAŁEM ZEBRANIE ZARZĄDU AKŁ!!!!!!!!


i nie dolewajmy już oliwy do ognia bo dość już jestm zdruzgotany , i wkór......

obawiam sie tylko że moga z tego zostać wyciągnięte dość poważne konsekwencje , iiii to mnie przeraża , ale zobaczymy co i jak na zebraniu.Na które zostali zaproszeni--CAŁY ZARZĄD AKŁ, JA I MOJ PILOT , ORAZ WOJTEK MACIEJEWSKI(dyrektor rajdu), ADAM RZEPKOWSKI(prezes łzm,dyrektor 4 próby).



4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009