18/05/2024 11:03:25
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 7 z 8 << < 4 5 6 7 8 >
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 00:57
generalnie następny expert od rajdów... wszystko wie o organizacji, zabezpieczeniu, alfa i omega smiley
Zrób rajd to pogadamy


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
piotrek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 65
Data rejestracji: 29.10.08

Dodane dnia 01/04/2009 01:00
hahahahaha smileysmileysmiley czyli konstruktywna moze byc tylko wychwalanie was pod niebiosa??
ale Cie zabolalo smiley
ani troszke nie czuje sie jako ekspert ale gdzie wypadnie auto na takim dolku juz wiem smiley za ekspertow to sie wlasnie wy uwazacie bo juz przeciez dwa zrobiliscie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 01:06
Zrobiłem ukłon w Waszą (uczestników) stronę po pierwsze nazywając zawodnikami a po drugie rozmawiając z Wami ogólnie... Pierwszy i ostatni raz. Teraz będzie regulaminowo i bez spoufalania.
A na ilu i jakich rajdach byłem możesz chłopcze powiedzieć jak zobaczysz moją książkę sędziego.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
piotrek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 65
Data rejestracji: 29.10.08

Dodane dnia 01/04/2009 01:12
haha, jestem bo postaralem sie napisac cos wiecej niz "bylo zaje...." i jakos to uargumentowac, na grzyb mowicie na zakonczeniu ze prosice rowniez o krytyke jak jej nie przyjmujecie
dziekuje uysy za to wyroznienie (zawodnik) i przepraszam ze przez pomylke nazwalem wasz kjs rajdem smiley

no to bylo super, extra, tylko tak dalej... zgoda? smileysmileysmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 01:17
piotrek napisał/a: wyganialiscie ludzi ze szczytu za dolek w strone mostu, idealnie tam gdzie wypadlo by auto gdyby cos poszlo nie tak smiley i Ty Uysy tym kierowales smiley

zdajesz sobie sprawę z tego o co mnie teraz publicznie i bezpodstawnie oskarżyłeś?
Mimo, że kierownikiem odcinka był ktoś inny?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
piotrek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 65
Data rejestracji: 29.10.08

Dodane dnia 01/04/2009 01:27
1. w ktorym miejscu ta obraza?
2. ja ci cos zasugerowalem a nie oskarzylem, a zebys nie bral sobie tego za bardzo do siebie wkleilem ta usmiechnieta morde
szkoda pradu na kontynuowanie tej sprzeczki, dobrej nocki panowie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 01:35
Oskarżyłeś mnie o przestępstwo z Art. 160.§ 1.KK
Przypominam, że obowiązkiem jest zgłosić



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 02:01
Yoda napisał/a:
AD1 dwa zrobiliście

policzyłem 24 razy Dyrktor KJS, 12 razy Kierownik OS nie SL, 56 Kierownik SL, i 42 RAJDY nie KJS przejechane jako kierowca ( na ilość przejechanych KJS brakło mi palców ) tytuł Mistrza Polski w RPP, Mistrzowskich w Łódzkim też nie zliczę

I TY MNIE NIE OBRAZIŁEŚ

A Ty czym poprzesz swoje doświadczenie ???

Dajże luz... Panowie Zawodnicy myślą, że skoro klub młody to i pofikać można....
Ja pragnę zauważyć, iż zostałem oskarżony o przestępstwo a obowiązkiem każdego obywatela jest zgłosić podejrzenie smiley ....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
Derbiak

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 28
Data rejestracji: 23.09.08

Dodane dnia 01/04/2009 02:29
piotrek napisał/a:
to teraz ja sie biore za marudzenie, wszyscy pisza co im sie podobalo to ja nawytykam co mi sie nie podobalo smiley
konstruktywnie sie Uysy postaram
po pierwsze najwazniejsze, rajd byl dziurawy, rzecz subiektywna ale zobaczcie na wyniki, co czwarte auto nie ukonczylo, a to nie jest malo, tym bardziej ze to bylo raptem 13 odcinkow, moge sie zalozyc ze gdyby po 13 byly jeszcze ze dwa to co drugie by nie dojechalo, i nie wmawiajcie mi ze jest normalne jak auto (fakt ze nieprzygotowane ) wjezdza na jeden odcinek i zjezdza z rozerwanym zbiornikiem, miska, kapciem.... o ile te odcinki oesowe byly jakie takie, zalozmy ze takie musza byc nasze szutry to "superproba" byla przegieciem... szorowanie w kilkunastocentymetrowych koleinach po kamieniach wielkosci piescito mialo byc przyjemne czy smieszne ?? przeciez wszyscy widzieli jak tam bylo miekko i nie trzeba miec niewiadomo jakiego doswiadczenia zeby przewidziec jak to bedzie wygladalo po 2 przejazdach... Wy uwazacie ze rajd szutrowy (jaki tam rajd, kjs) = remont auta, a tak naprawde nie musi byc, jak juz uysy gdzies tam zauwazyl wiekszosc aut byla za niska ale nie oczekujmy ze ludzie beda na kjsy kupowac gwintowane zawieszenie, to jest konkursowa jazda samochode, i mpreza dla wszystkich a nie rajd polski !!! a zapewnialiscie od dwoch miesiecy ze bedzie rowniutko smiley
druga sprawa, organizacyjna... za bardzo bylo wszystko rozciagniete, dalej uwazam ze robienie zapoznania i bk w sobote bylo bez sensu bo rajdzik byl krotki i przy sprawnej organizacjoi spokojnie mozna bylo ze wszystkim zdarzyc w niedziele... wogole jakos to tak sie wloklo, juz na pierwszej probie przestoje jakies zgrzyty, a potem przestoje przed probami, troszke braklo plynnosci, o zakonczeniu nie wspomne
i szczegoly: - meta lotna na stadionie, jak sedzia stojac kilkanascie metrow PRZED meta lotna mogl dokladnie widziec kiedy auto ja mija i wszsystkim jednakowo zatrzymywac czas?
- nadgorliwosc niektorych sedziow... no ale ok, naczytali sie regulaminow, musza poczuc sie bardzo wazni i bardzo madrzy, taka ich robota, niech mysla ze nikt inny oprocz nich nie zna regualminow smiley
- bez[ieczenstwo przy "hopce"... wyganialiscie ludzi ze szczytu za dolek w strone mostu, idealnie tam gdzie wypadlo by auto gdyby cos poszlo nie tak smiley i Ty Uysy tym kierowales smiley
- jako caloksztalt impreza duzo gorsza niz wasz pierwszy kjs na retkini, atmosfera kiepska... dobre checi ale przedobrzyliscie i jakos tak bylo dziwnie...

a dobrego wam nic nie napisze bo tyle wam naslodzili powyzej ze w samozachwyt wpadniecie i nastepny kjs bedzie jeszcze gorszy smiley


Gosciu wydaje mi sie ze sie troche niepotrzebnie dop.... rajd raczej szedl plynnie bez wiekszych postojow a ze trza bylo pare minut postac to i nogi mozna bylo rozprostowac nie czekales godziny na swoja kolej no nie.
Co do zapozniania w sobote - odleglosc do Poddebic zadna mozna bylo sobie jechac na spokojnie zapoznac sie bez nerwowki ze trzeba zdazyc na rozpoczecie itp.

Co do nawierzchni raz lepiej raz gorzej jak sie nie podoba trzeba sprzedac SC kupic RWD i latac w Drifcie.

Nie powinienes sie dziwic ze rozpetałes wojne, jesli dasz rade to przeanalizuj sobie swoj post i zastanów sie czy w pewien sposób nie mogłes urazić nim pewne osoby.

Jak dla mnie było zaj.... jak ustroj i partia pozwoli to zawsze bede u Was jezdzil na rajdach. Pozdrawiam

Derbiak
Edytowane przez Derbiak dnia 01/04/2009 08:25
8617243 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
qba77

Member

Avatar Użytkownika

Zarząd ŁZM


Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 09:16
po prostu forma OS sie juz przejadła i trzeba wrócic do placu i pachołków smiley
1. równo
2. bez zapoznania
3. moze byc 15 odcinków
4. btrak mety lotnej
5. nie ma tyczek których mozna przejechać

chyba wszystko
wierzcie ze dla nas to jest tez prosciej po placykach, ale chyba nie o to chodzi
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 10:46
uysy napisał/a:
Oskarżyłeś mnie o przestępstwo z Art. 160.§ 1.KK
Przypominam, że obowiązkiem jest zgłosić


nie przesadzaj, na pewno nie chciał Cię tym stwierdzeniem o nic OSKARŻAĆ, nie ciskaj się

jeśli chodzi o postoje to z kolegą Piotrkiem absolutnie się nie zgadzam !! najdłuższy byl chyba 7 minutowy więc to nie żadna tragedia biorąć pod uwage, że np. na MC w zeszłym roku czekało się przed próbą po dobre pół godziny, a rajd w styczniu, próby pachołkowo-słupowo-tyczkowe-TRAGEDIA, można było dostać pierd.... ostatnie załogi kończyły w tatalnych ciemnicach.

zakończenie ? no troche długo ale... niech liczą dłużej, sprawdzają niż mają walnąć "byka", gdyby było szybciutko i wkradłby się błąd to by padło stwierdzenie typu " TRZEBA BYŁO KU... LICZYC DŁUŻEJ... bla bla bla"

próba na stadionie... hmm... pierwszy raz do przeżycia, drugi juz troche gorzej ale trzeci to było masakrycznie - uważam, że można było z tego zrezygnować (i na przyszłość nie robić prób na takiej nawierzchni)

nie czepiajmy się głupstw bo w końcu znowu zaczniemy jeździć między pachołkami a to będzie NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDAAAAA !!!!
Edytowane przez diablica dnia 01/04/2009 12:09
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 10:48
Yoda napisał/a:
AD1 dwa zrobiliście

policzyłem 24 razy Dyrktor KJS, 12 razy Kierownik OS nie SL, 56 Kierownik SL, i 42 RAJDY nie KJS przejechane jako kierowca ( na ilość przejechanych KJS brakło mi palców ) tytuł Mistrza Polski w RPP, Mistrzowskich w Łódzkim też nie zliczę

I TY MNIE NIE OBRAZIŁEŚ

A Ty czym poprzesz swoje doświadczenie ???


nie przechwalaj się smileysmileysmiley a teraz ja Ci obiecam, że się więcej nie spóźnie a Ty mi obiecaj, że więcej nie będziesz na mnie krzyczał Cholero !! smiley
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
Paladinus

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Ruda Pabianicka
Data rejestracji: 31.01.09

Dodane dnia 01/04/2009 11:20
Ale atmosfera...
Jednak po panach z TAKIM doświadczeniem w rajdach (i sędziowaniu) spodziewałbym się nieco mniej emocjonalnego podejścia do negatywnych komentarzy.


Różnica między efektownością i efektywnością to więcej niż jedna litera.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 12:38
diablica napisał/a:
nie przechwalaj się smileysmileysmiley a teraz ja Ci obiecam, że się więcej nie spóźnie a Ty mi obiecaj, że więcej nie będziesz na mnie krzyczał Cholero !! smiley

Upadłem
Świat się kończy. Gosia się nie będzie spóźniać a Wojtek nie będzie krzyczał.
Ja obiecam, że się juz nie będę ciskał jak obiecasz, że nie będziesz fikać Cholero smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 13:20
... i wszyscy będą mili, grzeczni i kochani smiley ... i na tym przestańmy pisać o pierdołach bo ... JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BYM WSZYSTKIM DOGODZIŁ AVE
Edytowane przez diablica dnia 01/04/2009 13:26
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 15:28
tzn. że będzie podlegała BK ? smiley
a nalepki na bieliznę tak jak na kaski też bądą ? smiley

panowie na następny KJS zakładaja stringi tył na przód !! i nie ma odwołania !!
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 17:55
diablica napisał/a:
tzn. że będzie podlegała BK ? smiley
a nalepki na bieliznę tak jak na kaski też bądą ? smiley

Ja jestem asystentem od nalepek smiley Mam licencję nalepiacza i będe nalepiał po zatwierdzeniu smiley
A chłopaki niech sobie jeżdżą w czym chcą smiley
P.S. przewidziane są wyrywkowe kontrole na PKCach (jakoś trzeba sędziom umilić to niewdzięczne zajęcie)



Edytowane przez dnia 01/04/2009 17:57
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 01/04/2009 19:04
uysy napisał/a:
diablica napisał/a:
tzn. że będzie podlegała BK ? smiley
a nalepki na bieliznę tak jak na kaski też bądą ? smiley

Ja jestem asystentem od nalepek smiley Mam licencję nalepiacza i będe nalepiał po zatwierdzeniu smiley
A chłopaki niech sobie jeżdżą w czym chcą smiley
P.S. przewidziane są wyrywkowe kontrole na PKCach (jakoś trzeba sędziom umilić to niewdzięczne zajęcie)


smiley w morrrrde jeża
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 19:07
diablica napisał/a:
w mooorrrrrrde jeża [panna]

Nie dośc, że fika to jeszcze marudzi na regulaminy smiley
Toć to wszystko dla Waszego bezpieczeństwa

I jeszcze popsułaś mi forum



Edytowane przez dnia 01/04/2009 19:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 01/04/2009 20:26
To jeszcze dla rozluźnienia atmosfery:

"Kubicomania na I rundzie MOŁ" smiley

fot. Sebastian R.


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 8 << < 4 5 6 7 8 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009