18/05/2024 13:45:50
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 6 z 8 << < 3 4 5 6 7 8 >
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 30/03/2009 17:04
z tymi szykanami to się zgodzę ... opór były wąskie !!
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 30/03/2009 17:08
Badi napisał/a:
Warszawskie załogi dotarły do domu w końcu.
Powiem Jedno jak na pierwszy mój start na szutrach tym autem to wydaje mi sie ze nieźle, ale organizacja co powiem to powiem ale na NAJWYZSZYM POZIOMIE.

Jak będą takie odcinki jak dziś następnym razem to zjawiamy sie jeszcze liczniej.

Warszawskim jak i wszystkim załogom dziękujemy za obdarzenie młodego organizatora zaufaniem i tak liczne przybycie smiley Dla mnie akurat priorytetem będzie zawsze to, żebyście wyjeżdżali zadowoleni więc komentarze których posłuchałem stojąc z waszą ekipą pod koniec SSL13 przypomniały mi czemu uczestniczę w organizacji imprez zamiast naprawić audi i jeździć poza Łódź.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
Badi

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 14
Data rejestracji: 23.03.09

Dodane dnia 30/03/2009 18:25
uysy napisał/a:
Warszawskim jak i wszystkim załogom dziękujemy za obdarzenie młodego organizatora zaufaniem i tak liczne przybycie smiley Dla mnie akurat priorytetem będzie zawsze to, żebyście wyjeżdżali zadowoleni więc komentarze których posłuchałem stojąc z waszą ekipą pod koniec SSL13 przypomniały mi czemu uczestniczę w organizacji imprez zamiast naprawić audi i jeździć poza Łódź.


konstruktywna opinia i taka na bierząco daje dużo, i powiem ze jesteśmy wszyscy pod wrazeniem ekipy tak profesjonalnie do wszystkiego podchodzących.
w drodze powrotnej mówilismy do Siebie ze wrócimy tu za Rok mocniejsi
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
KotLarry

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 562
Miejscowość: Tam, nie, nie tam... Tam...
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 30/03/2009 18:37
Wróćcie w tym roku na kolejną eliminację MOŁ w czerwcu! smiley


Pozdrawiam!
M.K.
2660640 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
cycek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 14
Miejscowość: Płock
Data rejestracji: 09.03.09

Dodane dnia 30/03/2009 22:07
Ja również chcialem dorzucić swoje 3 grosze smiley
Chciałem podziękować i pogratulawać bardzo fajnego rajdu, wszystkim którzy mili wkład w te zawody. Pełen szacunek za takie odważne odcinki, wzorową organizacje. Zawsze można by sie do czegoś przyczepić np ze dziurawo czy ze długo sie na wyniki czekało... ale ja organizatorów z tego rozgrzeszam za to ze znaleśli takie ciekawe odcinki. Ale również chciałem podziekować wszystkim którzy robili fotki i filmiki dziki nim mamy pamiątki!!
Był to moj pierqwszy start w okręgu Łódzkim i musze powiedzieć ze jestem bardzo mile zaskoczony super atmoswerą i dobram przyjęciem, zwłaszcza zespołowi Maciejewski ktory udostępnił nam książke drogową do zapoznania sie z trasą bo niestety do 16 nie zdążyłem do jechać do BK:/ ale dziki ich uprzejmośći i pomocy nie błądziliśmy i wszystko poszło znacznie łatwiejsmiley
Tak więc podsumowująć kiedy następna impreza?? smiley

dozobaczenia i pozdrawiam wszystkich
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
atx_maniek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 2
Data rejestracji: 30.03.09

Dodane dnia 30/03/2009 22:15
Czy wie ktoś czy i kiedy wyemitowano w tvp lub tvp łódź materiał o KJS ? Nagrywali, nawet wywiad przeprowadzali. Może ktoś z Was zdołał nagrać z telewizji ?

Co do rajdu to świetne odcinki, dość trudne, miejscami niebezpieczne jednym słowem miodzio. Mnie się podobało zwłaszcza że pierwszy raz brałem udział, ale z prawego fotela.
Edytowane przez atx_maniek dnia 30/03/2009 22:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
MaraT

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 25
Data rejestracji: 31.10.08

Dodane dnia 30/03/2009 22:36
Super imprezasmiley Wielkie podziękowania dla organizatorow, oraz całej ekipy sędziowskiej)))
Przy okazji zapytam czy jest chociaz jedna fotka mojego cieniasasmiley? nr 28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: wyniki niebawem???
czarny

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 1
Data rejestracji: 14.12.08

Dodane dnia 31/03/2009 13:49
czyli kiedy te wyniki:rotfl fajno by było co by jeszcze w marcu były
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 15:50
czarny napisał/a:
czyli kiedy te wyniki:rotfl fajno by było co by jeszcze w marcu były

Będą w marcu smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 16:15
http://www.motosportklub.pl/download.php?action=get&shortcut=Wyniki%20KJS
Jak na łódzkie standardy to ja myślę, że całkiem szybko smiley
Dzięki Zabol!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
KotLarry

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 562
Miejscowość: Tam, nie, nie tam... Tam...
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 31/03/2009 16:35
A co to za czasy na czerwono?


Pozdrawiam!
M.K.
2660640 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 21:13
czasy z karami, nie wszystkie się zaznaczyły ale doliczone jest wszędzie.



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
szary

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 25.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 22:08
uysy napisał/a:
czasy z karami, nie wszystkie się zaznaczyły ale doliczone jest wszędzie.


No jeśli tak to ok, bardzo się cięszę z mojego wyniku smiley Na SL3 strąciłem 2 szykany i nie jest na czerwono, a czasów swoich nie pamiętam, nie spisałem.


1644852 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 22:30
szary napisał/a:
No jeśli tak to ok, bardzo się cięszę z mojego wyniku smiley Na SL3 strąciłem 2 szykany i .

Popsułeś nam opony??? kara pieniężna będzie dodatkowo smiley
Generalnie szczególne gratulacje - pięknie jak na pierwszy raz, mam nadieję, że macie chęć na więcej smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
diR

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 41
Data rejestracji: 14.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 22:34
My też mamy chęć na więcej... jakby coś ;-)

ps. również imprezę oceniam bardzo wysoko - jak dla mnie - początkującego - rewelacja pod względem organizacyjnym i zabawowym !! a niedociągnięcia w interpretacji przepisów pomiędzy poszczególnymi sędziami na pekacach.. ojtam ;-)
mrrally.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 22:40
diR napisał/a:
My też mamy chęć na więcej... jakby coś ;-)

ps. również imprezę oceniam bardzo wysoko - jak dla mnie - początkującego - rewelacja pod względem organizacyjnym i zabawowym !! a niedociągnięcia w interpretacji przepisów pomiędzy poszczególnymi sędziami na pekacach.. ojtam ;-)

żadne ojtam. Jeśli coś było nie tak - pisać a będzie poprawione.
Druga sprawa to interpretacja przepisów... Sędzia po to ma licencję, żeby jego słowo było dla zawodnika święte a kłótnie i interpretacje to są są później w ZSS


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
szary

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 25.01.09

Dodane dnia 31/03/2009 22:42
uysy napisał/a:
Popsułeś nam opony??? kara pieniężna będzie dodatkowo smiley

Papla ze mnie i się teraz nie wypłacę
Generalnie szczególne gratulacje - pięknie jak na pierwszy raz, mam nadieję, że macie chęć na więcej smiley

Dzięki, oczywiście że mamy ochotę na więcej, tyle że mój pilot chce już swoim sprzętem jechać, a ja będę musiał kogoś znaleźć smiley

ps. Ja Ciebie Kolego Uysy wczoraj widziałem na mieście smiley Jechałeś za mną Rąbieńską i Krakowską, ale nie migałem nie machałem bo pewnie byś nie skumał smiley Pomarańczowy VW Caddy Służba drogowa smiley
pzdr smiley



Edytowane przez szary dnia 31/03/2009 22:43
1644852 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 31/03/2009 23:04
szary napisał/a:

ps. Ja Ciebie Kolego Uysy wczoraj widziałem na mieście smiley Jechałeś za mną Rąbieńską i Krakowską, ale nie migałem nie machałem bo pewnie byś nie skumał smiley Pomarańczowy VW Caddy Służba drogowa smiley
pzdr smiley

całkowicie bezcelowe miganie wczoraj by było bo spałem za kierownicą smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09
piotrek

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 65
Data rejestracji: 29.10.08

Dodane dnia 01/04/2009 00:31
to teraz ja sie biore za marudzenie, wszyscy pisza co im sie podobalo to ja nawytykam co mi sie nie podobalo smiley
konstruktywnie sie Uysy postaram
po pierwsze najwazniejsze, rajd byl dziurawy, rzecz subiektywna ale zobaczcie na wyniki, co czwarte auto nie ukonczylo, a to nie jest malo, tym bardziej ze to bylo raptem 13 odcinkow, moge sie zalozyc ze gdyby po 13 byly jeszcze ze dwa to co drugie by nie dojechalo, i nie wmawiajcie mi ze jest normalne jak auto (fakt ze nieprzygotowane ) wjezdza na jeden odcinek i zjezdza z rozerwanym zbiornikiem, miska, kapciem.... o ile te odcinki oesowe byly jakie takie, zalozmy ze takie musza byc nasze szutry to "superproba" byla przegieciem... szorowanie w kilkunastocentymetrowych koleinach po kamieniach wielkosci piescito mialo byc przyjemne czy smieszne ?? przeciez wszyscy widzieli jak tam bylo miekko i nie trzeba miec niewiadomo jakiego doswiadczenia zeby przewidziec jak to bedzie wygladalo po 2 przejazdach... Wy uwazacie ze rajd szutrowy (jaki tam rajd, kjs) = remont auta, a tak naprawde nie musi byc, jak juz uysy gdzies tam zauwazyl wiekszosc aut byla za niska ale nie oczekujmy ze ludzie beda na kjsy kupowac gwintowane zawieszenie, to jest konkursowa jazda samochode, i mpreza dla wszystkich a nie rajd polski !!! a zapewnialiscie od dwoch miesiecy ze bedzie rowniutko smiley
druga sprawa, organizacyjna... za bardzo bylo wszystko rozciagniete, dalej uwazam ze robienie zapoznania i bk w sobote bylo bez sensu bo rajdzik byl krotki i przy sprawnej organizacjoi spokojnie mozna bylo ze wszystkim zdarzyc w niedziele... wogole jakos to tak sie wloklo, juz na pierwszej probie przestoje jakies zgrzyty, a potem przestoje przed probami, troszke braklo plynnosci, o zakonczeniu nie wspomne
i szczegoly: - meta lotna na stadionie, jak sedzia stojac kilkanascie metrow PRZED meta lotna mogl dokladnie widziec kiedy auto ja mija i wszsystkim jednakowo zatrzymywac czas?
- nadgorliwosc niektorych sedziow... no ale ok, naczytali sie regulaminow, musza poczuc sie bardzo wazni i bardzo madrzy, taka ich robota, niech mysla ze nikt inny oprocz nich nie zna regualminow smiley
- bez[ieczenstwo przy "hopce"... wyganialiscie ludzi ze szczytu za dolek w strone mostu, idealnie tam gdzie wypadlo by auto gdyby cos poszlo nie tak smiley i Ty Uysy tym kierowales smiley
- jako caloksztalt impreza duzo gorsza niz wasz pierwszy kjs na retkini, atmosfera kiepska... dobre checi ale przedobrzyliscie i jakos tak bylo dziwnie...

a dobrego wam nic nie napisze bo tyle wam naslodzili powyzej ze w samozachwyt wpadniecie i nastepny kjs bedzie jeszcze gorszy smiley



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: KJS "I Rajd Markbud-Poddebice" 29.03.09




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 01/04/2009 00:53
Krótko - pouczysz mnie kolego o zabezpieczeniu rajdów kiedy pochwalisz się połową mojego doświadczenia. Poza tym - zblizyłeś mnie do postawy "chcesz jeździj, nie chcesz, nie"
Konstruktywnie miało być... Osobiste uwagi poślij na prv


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 8 << < 3 4 5 6 7 8 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009