18/05/2024 13:24:04
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Kalendarz imprez
  Forum
  Kategorie Newsów
  Kontakt
  Galeria
  Szukaj
  Download
  Zarząd ŁZM
  Statut

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: ~LPG Majster
Zobacz Temat
| Motosportklub | KZK KJS RAJDY

Drukuj temat Oceń temat Zmień styl na nowy


Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 14/12/2008 23:57
Po opublikowaniu przeze mnie wyników zaczęły napływać do mnie wiadomości, że Grzesiek Dybała był przed Wojtkiem Kiełbaską w klasie. Teraz już ruch należy do organizatorów, bowiem w ich obliczeniach jest błąd.

W oryginalnym arkuszu otrzymanym od Motosportklubu na SL3, Grzesiek ma 5 sekund kary, co nie zostało uwzględnione w podsumowaniu wyników (błędne formatowanie obliczeń w Excelu).

Podobnie załoga Poloneza nie otrzymała w końcowym rozliczeniu 5 sekund jakie otrzymali na SL5.

Co teraz to ja nie wiem...podejrzewam, że wyniki zostaną zatwierdzone jakie były podane na rozdaniu, no ale zaczekajmy na oficjalne stanowisko...być może będzie weryfikacja. Ja się tam nie znam.


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 00:32
NO TAK !! ŚWIETNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA TYLKO POWIEM TYLE, W DUPIE MAM TEN PUCHAR I GŁUPIE 5 PUNKTÓW. NIE ZALEŻY MI POZYCJI TYLKO NA SYTUACJI. WKURWIA (sory Zabol ale musze ) MNIE TYLKO FAKT ZACHOWANIA SIE DYREKTORA RAJDU. PRZY ODBIORZE DOKUMENTÓW NIE DOPATRZYŁAM SIĘ JAKO PILOT ŻE SL4 JEST OPISANY W KSIĄŻCE DROGOWEJ A NIE JAKO MAPKA NA KOŃCU I OD RAZU ZAPYTAŁAM O TO PANA DYREKTORA RAJDU PO CZYM POWIEDZIAŁ MI ŻE "ON JEST DYREKTOREM RAJDU" , WYŚMIAŁ MNIE I POWIEDZIAŁ ŻEBYM NASTĘPNYM RAZEM LEPIEJ SPRAWDZAŁA. PO PIERWSZE ZAWSZE NAJPIERW SPRAWDZAM CZY SĄ WSZYSTKIE ODCINKI BO ZDARZYŁO MI SIE ZE NIE MIAŁAM STRONY Z MAPKĄ A PO DRUGOE NA ŻADNYM RAJDZIE SIĘ Z CZYMŚ TAKIM NIE SPOTKAŁAM JAK DO TEJ PORY WIĘC MOGŁ TO SOBIE OSZCZĘDZIĆ MI ZWRACA UWAGE NA COŚ TAKIEGO A JAKO DYREKTOR NIE POTRAFIL DOPILNOWAĆ TAKIEJ SPRAWY ? POMIJAM JUZ FAKT ŻE W KARCIE DROGOWEJ NIE MIELIŚMY WPISANEJ METY ANI ŻADNYCH 5 PUNKTÓW, ANI PAN SEDZIA NA SL NIE POINFORMOWAŁ NAS ZE DOSTAJEMY KARE WIEC HELLO !! MOŻE ZDECYDUJCIE SIE W KOŃCU.
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 01:37
DIABLICA nie denerwuj się tak , rano miejmy nadzieję się wszystko wyjaśni . Co do zachowania pana Dyrektora to bardzo nieładnie.
...a wszystkiemu jest winny ZABOL , znów namieszałsmiley


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 07:13
Ja sobie wypraszam smiley Ja tylko rzetelny staram się być smiley


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 15/12/2008 10:31
diablica napisał/a:
NO TAK !! ŚWIETNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA TYLKO POWIEM TYLE, W DUPIE MAM TEN PUCHAR I GŁUPIE 5 PUNKTÓW

Ojej, nieładnie smiley

. NIE ZALEŻY MI POZYCJI TYLKO NA SYTUACJI. WKURWIA (sory Zabol ale musze ) MNIE TYLKO FAKT ZACHOWANIA SIE DYREKTORA RAJDU.

Jeśli byłaś tak miła jak powyżej to wcale się nie dziwię smiley

Generalnie nie wiem gdzie problem, za plik opublikowany przez Zabola odpowiada Zabol i nikt z osób oficjalnych się pod nim nie podpisał. Porozmawiamy za chwilę, jak tylko umieszczę oficjalne wyniki na stronie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
KotLarry

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 562
Miejscowość: Tam, nie, nie tam... Tam...
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 10:44
[quote="Sylwek"]a to CHAM. Trzeba było mu powiedzieć kilka słów do wiwatu. końcu po są żeby pom,agać a nie utudniać[/quote]

Byłem przy tej sytuacji, nie było tak chamsko jak koleżanka opisała...
Było żartobliwie uszczypliwie, a to ogromna różnica.

diablica, rozumiem, że możesz być osobą wybuchową z charakteru,
ale czemu zaraz bluzgi, kiedy jeszcze się nikt OFICJALNIE nie wypowiedział?

To raz.
Dwa, po to są zawsze na rajdzie wyniki prowizoryczne, aby pytać i aby coś ewentualnie wyjaśniać.
Nie wiem czemu żaden zawodnik ich nie sprawdził, po coś w końcu były rozdawane.

A po trzecie poczekajcie na wyniki na naszej stronie, oficjalne, wraz z oficjalnym komentarzem.
Potem jak sie nie spodoba wieszajcie psy...


Pozdrawiam!
M.K.
2660640 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 11:16
Problem z wynikami prowizorycznymi był zapewne taki, że było niby wszystko okey, bo nie było tam tych 5-sekundowych kar. Ale nie wiem. Mnie nie było na zakończeniu i stąd to zamieszanie. Podliczyłem to co miałem i się okazało, że kupa.

Przepraszam, nie chciałem narobić bigosu. Nie mniej jednak myślę, że jakby się nie stało, ta sytuacja nie zaważy na pozytywnym odbiorze tego rajdu smiley


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 11:25
za pewniam Cie Kotlar, że jestem bardzo spokojna osobą i trudno mnie wyprowadzic z równowagi. Ale takie chamskie sytuacje po prostu doprowadzają mnie do szału i jeśli mam ochote napisac sobie "brzydkie słowo" to jest to moja sprawa i tyle.

Generalnie to nie interesuje mnie to co sędzia napisał sobie w swoim protokole, ja w karcie drogowej nie miałam odnotowanej kary jak również nie zostałam o niej na miejscu poinformowana TYLE!! Od czegoś są chyba wyniki prowizoryczne i OFICJALNE i tak chamskie zmienianie ich ... NO SORY !!

poza tym rozumiem że bronisz klege z klubu ale ja tego żartobliwie nie odebrałam, uszczypliwie jak najbardziej, Pan ten ma większe doświadczenie ode mnie więc mógl sobie swojej "żartobliwej uszczypliwości " oszczędzić (chociażby dlatego że rozmawial z kobietą)

Uysy po prostu zapytałam

Yoda- jak najbardziej Pan poinformował mnie, że jest Pan Dyrektorem
"TO ja jestem dyrektorem tego rajdu i wiem co znajduje się w książkach... itd. " :-)
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 11:31
Zabol pozytywny odbiór jak najbardziej - organizacja na BARDZO wysokim poziomie, tylko ... no to TYLE
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 15/12/2008 13:17
diablica napisał/a:
Generalnie to nie interesuje mnie to co sędzia napisał sobie w swoim protokole, ja w karcie drogowej nie miałam odnotowanej kary jak również nie zostałam o niej na miejscu poinformowana TYLE!! Od czegoś są chyba wyniki prowizoryczne i OFICJALNE i tak chamskie zmienianie ich ... NO SORY !!

Słoneczko, zacznijmy od najważniejszego. Pokaż mi proszę palcem dokument w którym Wasza załoga ma policzoną jakąkolwiek karę... Bo ja nigdzie nic takiego nie widzę, nie było jej ani w wynikach prowizorycznych ani w oficjalnych a tylko te dokumenty zostały do tej pory przez klub opublikowane więc nie wiem o jakich zmianach mowa... Tutaj znajdują się OFICJALNE WYNIKI chętnie posłucham co jest z nimi nie tak

mógl sobie swojej "żartobliwej uszczypliwości " oszczędzić (chociażby dlatego że rozmawial z kobietą)

Ojej, Yoda nie potrafi rozmawiać z kobietami, następnym razem powoła się kogoś na stanowisko tłumacza smiley

Zabol, wybacz wprowadzenie w błąd, arkusz który dostałeś był bardzo roboczy stąd zamieszanie. Na maila posłałem właśnie xlsa z oficjalnymi wynikami.



Edytowane przez dnia 15/12/2008 13:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 14:03
Dzięki wszystko jasne. Jeszcze gwoli ścisłości? Czy załoga Astry nie powinna mieć limitów na wszystkich próbach? Czasy przekraczają 150% najlepszego w klasie.


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Zabolxp

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 123
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 14:13
Może czyli nie musi?


Autosport Łódź - portal o sportach motorowych w województwie łódzkim.
1848632 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
czubeczek1

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 84
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 22.05.08

Dodane dnia 15/12/2008 14:19
mógl sobie swojej "żartobliwej uszczypliwości " oszczędzić (chociażby dlatego że rozmawial z kobietą)

Ojej, Yoda nie potrafi rozmawiać z kobietami, następnym razem powoła się kogoś na stanowisko tłumacza smiley

Zabol, wybacz wprowadzenie w błąd, arkusz który dostałeś był bardzo roboczy stąd zamieszanie. Na maila posłałem właśnie xlsa z oficjalnymi wynikami.[/quote]



....a z facetami umie???....

Udusić ZABOLA za to zamieszanie hihihi---chłopak chciał zabłysnąć i mu nie poszło , zmień zawód hahahahasmiley


4460543 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 14:25
uysy napisał/a:
diablica napisał/a:
Generalnie to nie interesuje mnie to co sędzia napisał sobie w swoim protokole, ja w karcie drogowej nie miałam odnotowanej kary jak również nie zostałam o niej na miejscu poinformowana TYLE!! Od czegoś są chyba wyniki prowizoryczne i OFICJALNE i tak chamskie zmienianie ich ... NO SORY !!

Słoneczko, zacznijmy od najważniejszego. Pokaż mi proszę palcem dokument w którym Wasza załoga ma policzoną jakąkolwiek karę... Bo ja nigdzie nic takiego nie widzę, nie było jej ani w wynikach prowizorycznych ani w oficjalnych a tylko te dokumenty zostały do tej pory przez klub opublikowane więc nie wiem o jakich zmianach mowa... Tutaj znajdują się OFICJALNE WYNIKI chętnie posłucham co jest z nimi nie tak

mógl sobie swojej "żartobliwej uszczypliwości " oszczędzić (chociażby dlatego że rozmawial z kobietą)

Ojej, Yoda nie potrafi rozmawiać z kobietami, następnym razem powoła się kogoś na stanowisko tłumacza smiley

Zabol, wybacz wprowadzenie w błąd, arkusz który dostałeś był bardzo roboczy stąd zamieszanie. Na maila posłałem właśnie xlsa z oficjalnymi wynikami.




Proponuje pewnym Panom nauczyc sie rozmawiac z ludźmi (nie tylko kobietami) i więcej pokory mieć w sobie a przede wszystkim przyjmować krytyke. Lepiej sie będzie żyło, a na pewno inne tego typu sytuacje miejsca miec nie będą.

Uszczypliwości zostaw w kieszeni "Kochanie".
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 15/12/2008 14:55
diablica napisał/a:
Proponuje pewnym Panom nauczyc sie rozmawiac z ludźmi (nie tylko kobietami) i więcej pokory mieć w sobie a przede wszystkim przyjmować krytyke. Lepiej sie będzie żyło, a na pewno inne tego typu sytuacje miejsca miec nie będą.

Uszczypliwości zostaw w kieszeni "Kochanie".

Ja zostałem zacytowany więc to chyba do mnie o tej krytyce i uszczypliwościach choć nie wiem czemu... O ile jestem w stanie uwierzyć, że Yoda "średnio spokojnie" wytłumaczył brak konieczności załączania planu prób OSowych w książce drogowej (pewnie wierząc, że tak doświadczona pilotka jest tego świadoma) to dziwnie zaczęło Ci to przeszkadzać po opublikowaniu przez Zabola błędnej klasyfikacji (warto zaznaczyć, że Zabol jest niezależnym dziennikarzem niezwiązanym z motosportklubem).
Czy to działa w dwie strony? W sensie - kiedy rozwiane zostały wątpliwości co do Waszego pierwszego miejsca to temat mapki i pewnie niezbyt miłego uzmysłowienia Ci Twojego niedopatrzenia wraca w niebyt? smiley



Edytowane przez dnia 15/12/2008 15:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 17:13
uysy napisał/a:
diablica napisał/a:
Proponuje pewnym Panom nauczyc sie rozmawiac z ludźmi (nie tylko kobietami) i więcej pokory mieć w sobie a przede wszystkim przyjmować krytyke. Lepiej sie będzie żyło, a na pewno inne tego typu sytuacje miejsca miec nie będą.

Uszczypliwości zostaw w kieszeni "Kochanie".

Ja zostałem zacytowany więc to chyba do mnie o tej krytyce i uszczypliwościach choć nie wiem czemu... O ile jestem w stanie uwierzyć, że Yoda "średnio spokojnie" wytłumaczył brak konieczności załączania planu prób OSowych w książce drogowej (pewnie wierząc, że tak doświadczona pilotka jest tego świadoma) to dziwnie zaczęło Ci to przeszkadzać po opublikowaniu przez Zabola błędnej klasyfikacji (warto zaznaczyć, że Zabol jest niezależnym dziennikarzem niezwiązanym z motosportklubem).
Czy to działa w dwie strony? W sensie - kiedy rozwiane zostały wątpliwości co do Waszego pierwszego miejsca to temat mapki i pewnie niezbyt miłego uzmysłowienia Ci Twojego niedopatrzenia wraca w niebyt? smiley


1. Przeczytaj sobie ZE ZROZUMIENIEM jeszcze raz moje wszystkie wypowiedzi na ten temat a zrozumiesz o co mi chodzi, zapewniam Cie, że wcale nie jest to bronienie I miejsca, bo nie zależy mi na tym, chodzi mi tylko o wyjaśnienie sytuacji, jakże niemiłej dla Nas wszystkich

2. "...pewnym Panom..." a nie "Pewnemu Panu" Drogi kolego :-)

3. Pan Dyrektor Wojtek adwokata chyba nie potzrebuje ?? :-)

... teraz moja konwersacja z Tobą na ten temat właśnie się zakończyła, możemy ewentualnie podjąc dyskusje na następnej iprezie
POZDRAWIAM
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 17:17
jegobra napisał/a:
http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/935702.html i nawet ZABOL miał konkurencję w postaci Expressu smiley



Tejot !! Jesteś sławny :-)
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08




Avatar Użytkownika




Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Dodane dnia 15/12/2008 17:35
diablica napisał/a:
1. Przeczytaj sobie ZE ZROZUMIENIEM jeszcze raz moje wszystkie wypowiedzi na ten temat a zrozumiesz o co mi chodzi


zrozumieć by zrozumieć?? OK mówisz i masz smiley

diablica napisał/a:
W DUPIE MAM TEN PUCHAR

diablica napisał/a:
DYREKTOR NIE POTRAFIL DOPILNOWAĆ TAKIEJ SPRAWY

diablica napisał/a:
HELLO !! MOŻE ZDECYDUJCIE SIE W KOŃCU.

diablica napisał/a:
Od czegoś są chyba wyniki prowizoryczne i OFICJALNE i tak chamskie zmienianie ich ... NO SORY !!


a po tym wszystkim diablica napisał/a:
jestem bardzo spokojna osobą i trudno mnie wyprowadzic z równowagi


Pani Małgorzato. Biorąc pod uwagę, że żadnej kary Pani załoga nie otrzymała dyskusję o słuszności czegoś nieistniejącego uważam za zbędną, szczególnie, że argumenty do Pani nie trafiają a mnie poziom rozmowy nieszczególnie odpowiada.
Pozdrawiam


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
diablica

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 37
Miejscowość: Brzeziny
Data rejestracji: 15.12.08

Dodane dnia 15/12/2008 19:08
Uysy

1.Teraz to Ty się już po prostu mnie czepiasz, chyba dla zasady. Biorąc pod uwagę poziom Twojej ostatniej wypowiedzi kiedy to wyrywasz z kontekstu całych wypowiedzi poszczególne rurywkir1; zastanawiam się na jakim poziomie miałabym teraz z Tobą rozmawiać. Tak się nie robi Drogi Kolego. Pozostawię to bez komentarza.

2. Zabol dostał od Was wyniki, 5s. sam sobie nie wymyślił.
Ja również posiadam wczorajsze druki a problemów ze wzrokiem nie mam.

Yoda:

1.Ja miałam coś Panu do zarzucenia a nie Sebastianowi Garwolskiemu, więc wycinek z regulaminu rajdu jest tutaj zbędny. Zresztą skoro cytuje Pan regulamin to po co zaczynał Pan ze mną dyskusje zamiast odesłać do owego Sebastiana.


Podjęłam dyskusję w słusznej sprawie, zarówno dla załogi nr4, jak dla mojej jak i dla Was jako klubu. To był Wasz błąd/brak zdecydowania/pomyłka więc nie odwracajcie kota ogonem. Na przyszłość po prostu lepiej pilnujcie takich spraw w wtedy nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.

Dalszą rozmowę uważam za zbędną. Wy macie swoja racje a ja swoją.

Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku
1323387 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: I kjs ŁZM 14.12.08
Ertejot

Member

Avatar Użytkownika




Postów: 134
Data rejestracji: 04.06.08

Dodane dnia 15/12/2008 19:12
no faktycznie, robie się medialną postacią... smiley Ale ja powiedziałem niecałę 40KM i 12s do 80. A przekręcili mi to no... Ech.

Za to w radio planeta w newsach przed 15.00 zakomplemenciłem troche Łódzkiemu Związkowi Motorowemu! Co prawda zrobili tam ze mnie zwycięzce rajdu nie dodająć że w klasie pierwszej ale co tam... lans musi być. smiley
2055432 www.martweobrazki.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
INFORMACJE
Honorowe oddawanie krwi



Członkowie naszego klubu oddali już ponad:

50000 ml krwi

Reklama

Pawenta Szynki


Czarnocin


Bachus


ACMClubPetronas


Har-tech


Monaco


pneumaster


Classiccars

Copyright © 2008-2009