Print thread view
| Motosportklub | Ogólne
Autor problem odwoływanych konkursów
diR

Member

Postów: 41
Data rejestracji: 14.01.09

Dodane dnia 11/12/2010 11:20
Witam

Od jakiegoś czasu nie udzielam się czynnie, ale przyglądam nadal z podziwem i szacunkiem poczynaniom społeczności motosport-klubu smiley

W związku z często powtarzającym się schematem zmian terminów i lokalizacji imprez przyszedł mi na myśl taki, być może już dawno przerabiany, pomysł...

CZY JEST MOŻLIWE ABY ŁZM ZAKUPIŁ JAKIŚ DOGODNY TEREN, na którym będzie można dowolnie modyfikować trasę na potrzeby okresowo-cyklicznych KZK/KJS ?

Czy da się powołać jakiś fundusz, na który będą regularnie odkładane środki pochodzące z ... datków, opłat klubowych itp?

CZY TO JEST OPŁACALNE i "zwróci się" - jeśli teren będzie umożliwiać także prowadzenie profesjonalnych szkoleń, czy też ćwiczenia we własnym zakresie?

Kto byłby zainteresowany taką inicjatywą i zdeklarowałby chęć wnoszenia np. stałych opłat rocznych np. w zamian za określoną możliwość współużytkowania takiego placu boju ? Kto mógłby spróbować poszukać sponsorów ? Kto ma inne pomysły na sfinansowanie ?

Czy ŁZM widzi jakieś przeszkody prawne, które mogłyby zablokować takie działanie ze względu na swój statut itp?

Czy to ma sens ..? Jakie problemy widzicie ?

Jeśli się wygłupiłem, to przepraszam smiley

pozdrawiam Wszystkich Zawodników i Kibiców rajdowych smiley

ps. http://dom.money.pl/wiadomosci/poradniki/artykul/jak;kupowac;dzialke;rolna,212,0,241108.html
mrrally.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
qba77

Member

Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 11/12/2010 13:16
niestety ŁZM nie ma środków na zakup plac i za taka inicjatywa jest jak najbardziej za, tylko co do sponsorów to zapraszam do klubu do czynnego ich poszukiwania bo to co napisałeś to sie nie wygłupiłeś tylko to jest tzw "swietny pomysł" tylko z realizacja trochę trudniej Proponuje najpierw spróbowac coś w tym kierunku zrobic i pózniej pisać ze mam to i tamto zrobiłem to i tamto i jak to widzicie dalej, a tak to taki post to nic nie wnosi.
Zapraszam my jesteśmy za, rozzpoznaj temat rusz na poszukiwania i pózniej to podziel sie refeksjami



Edytowane przez qba77 dnia 11/12/2010 13:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
nbliss

Member

Postów: 94
Data rejestracji: 08.07.10

Dodane dnia 11/12/2010 19:03
Pomysł jak napisał qba77 jest świetny smiley tylko właśnie sponsorzy poszukiwani smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
matto

Member

Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 12/12/2010 09:11
ja myslalem zeby raczej cos wynajac na caly rok a skladke podzielic na chetnych zrobic sobie maly rallyland, tylko ja niestety nie mam pomyslu gdzie jest jakis fajny teren
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
diR

Member

Postów: 41
Data rejestracji: 14.01.09

Dodane dnia 12/12/2010 10:03
dobrze, że temat się rozkręca - sypcie pomysłami smiley
ja np. myślałem o kupieniu taniej ziemi rolnej [ dużego terenu w miarę ] ale teraz zdałem sobie sprawę z tego, że przecież można się Rolników popytać o dzierżawę jakiegoś ugoru... jeszcze przy okazji za darmo będzie miał zryty smiley
mrrally.cba.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
matto

Member

Postów: 154
Data rejestracji: 05.07.10

Dodane dnia 12/12/2010 13:51
ja myslalem o placu asfaltowym bo takie pole to przez 3/4 roku bedzie nieuzyteczne, pomyslcie czy gdzies kolo was czegos takiego nie ma w Piotrkowie maja taki plac na Piasecznej to nie musi bys lotnisk mysle raczej o duzym parkingu lub placu z budynkami do ktorych mozna wjechac?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
Marcin_cz-wa

Member

Postów: 9
Data rejestracji: 30.10.10

Dodane dnia 10/02/2011 22:02
A ja chciałem zapytac czy w grę np. wchodzi jakaś eliminacja rozegrana na wyłączonym odcinku drogi ? Tzn. czy sa jakies plany itd. ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: problem odwoływanych konkursów
qba77

Member

Postów: 1013
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Data rejestracji: 20.05.08

Dodane dnia 11/02/2011 08:39
ale względem czego pytasz, bo jakoś temat postu z tekstem mi sie rozjeżdża


Wyślij Prywatną Wiadomość